Powrót


Pytania Specyficzne i Techniczne
1.a. Jak to możliwe, że zostałem zabity podczas gry?
Najczęściej jest tak, że ktoś rozpoczął walkę z tobą, gdy byłeś offline, a skończył po twoim zalogowaniu się. To może się przydarzyć nawet, gdy grasz już od dłuższego czasu. Gdy ktoś walczył z tobą, a potem musiał się wylogować, po ponownym zalogowaniu musiał dokończyć walkę. Stracisz tyle złota ile miałeś w dłoni, gdy zaczęła się walka. Więc jeśli wylogowałeś się mając 1 sztukę złota, on cię zaatakował, ty się zalogowałeś i zebrałeś 2000 złota, a on w tym czasie skończył walkę, zdobędzie tylko 1 sztukę. W ten sam sposób stanie się, gdy zaczniesz z 2000 złota, a skończysz z 1 sztuką.

1.b. Dlaczego pisało, że zostałem zabity w polu, gdy spałem w Karczmie.
To samo (patrz punkt 1.a) może wydarzyć się, gdy ktoś zacznie atak, gdy będziesz na dworze, zalogujesz się i pójdziesz spać do karczmy, a on wtedy zakończy walkę. Zapamiętaj, że jeżeli przez dłuższy czas jesteś nieaktywny, automatycznie się wylogowujesz i stajesz się celem ataku. Więc jeśli wychodzisz na pare minut z pokoju, lepiej zatrzymaj się w bezpiecznym miejscu, by nie zostać przypadkowo zaatakowanym.

2. Gra mówi mi, że nie akceptuje cookies (ciastek), co to jest i co mam zrobić?
Ciastka, to małe zespoły danych zapisywane na komputerach użytkowników, by gra mogła ich rozpoznać. Czasami, gdy masz Firewall'a może blokować on cookies. Istnieją też przeglądarki, które to umożliwiają. Sprawdź dokumentacje twojej przeglądarki i firewalla, bądź przejrzyj ich preferencje w celu wyłączenia blokowania ciastek. Musisz przepuszczać przynajmniej ciastka sesyjne, ale najlepiej akceptować wszystkie.

Powrót