Powrót do Treści


(Ostrzeżenie, poniższe FAQ może zawierać spojlery i mogą one zepsuć ci przyjemność z samodzielnego poznania gry. To nie instrukcja. To ulotka samopomocy.)
1. Do czego służą klejnoty?
Klejnoty to magiczne portale w przyszłość. Zajrzyj w jego głębię, a zobaczysz to, co ma się wydarzyć.
Naciągane? Mamy nadzieję, że nie!
Wielu ludzi kocha te małe kamyczki i chętnie wymieni za nie wiele przedmiotów. Twój lokalny oberżysta, jest czymś w rodzaju klejnotologa.

2. Jak dostać klejnoty?
Do kopalni z nim!!
A szczerze mówiąc, to nie można ich wykopać... (No może można, ale musisz znaleźć kopalnie... A to dość niebezpieczne.) Klejnoty można znaleźć w lesie podczas 'specjalnych zdarzeń', które wydarzają się całkowicie losowo - jeżeli będziesz grać odpowiednio często, na pewno spotkasz kilka z nich na swojej drodze. Czasami klejnoty można zdobyć także podczas walk w lesie.

3. Dlaczego niektórzy gracze mają tak dużo punktów zdrowia na tak niskich poziomach doświadczenia?
Są od ciebie więksi.
Nie, serio, *są* od ciebie więksi. Też będziesz kiedyś wielki.

4. Czy ma to związek z tytułami niektórych graczy?
Oczywiście!
Rzeczywiście, za każdym razem, gdy pokonasz smoka wracasz na pierwszy poziom doświadczenia. Jeżeli zabijesz smoka odpowiednią ilość razy, otrzymasz nowy tytuł. Więc gracze na niskich poziomach, którzy osiągneli odpowiedni tytuł, mają większe pole do popisu, przy rozwoju swojej postaci. (zajrzyj do Hali Sławy)

5. Czym są Dodatki?
Czyścimy tym buty.
Myślałeś, że to jakiś tymczasowy, bądź stały efekt, który w określony sposób wpływa dodatnio lub ujemnie na twoje statystki? Hah!

6. Dlaczego starzec ciągle uderza mnie w lesie patykiem?
Wyglądasz jak piñata!
To specjalne zdarzenie, które potrafi dodać lub odjąć ci uroku.

7. A po co mi urok?
Żeby wyrwać laski (albo facetów).
Szczerze mówiąc, na tym to właśnie polega. Przejdź się do karczmy, tam może uda ci się rozgryźć. Im więcej masz uroku, tym lepiej będziesz w stanie radzić tam sobie z płcią przeciwną.

8. Okej, facet w lesie uderza mnie patykiem, ale napisane jest, że jestem brzydszy niż patyk i to on traci punkt uroku... CO się dzieje?
Najwyraźniej jesteś najbrzydszą osobą na planecie. I jeżeli naprawdę zadajesz to pytanie, to jesteś też najgłupszą. Użyj potęgi swojego mózgu, ok? Nie. Serio.
Okej, wiem, że powiedzieliśmy, że jesteś najgłupszy. Oznacza to tyle, że masz zero punktów uroku.

9. Jak sprawdzić poziom uroku?
Zajrzyj czasem do lustra.
Wiemy, wiemy, nie ma tu lustra Zapytaj o to przyjaciela, odpowiedź może być dość ogólnikowa, ale da ci o tym jakiekolwiek pojęcie.


Powrót do Treści